Referencje

Referencje

Justyna i Łukasz

Z Tomkiem mieliśmy okazję spotkać się już podczas sesji narzeczeńskiej, której efekty niesamowicie pozytywnie nas zaskoczyły! Już wtedy wiedzieliśmy, że o zdjęcia ślubne nie musimy się martwić 🙂 Wielkim plusem było spotkanie przed uroczystością, na którym mogliśmy porozmawiać o tym czego oczekujemy i na jakich zdjęciach nam zależy. Współpraca przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze i bez zbędnego stresu. Tomek to nie tylko profesjonalista w tym co robi, ale również bardzo sympatyczny i pozytywny człowiek. W trakcie wesela był wręcz niewidoczny - goście nie czuli się skrępowani, a my do tej pory nie wiemy kiedy powstały te wszystkie piękne ujęcia, które oddają towarzyszące nam w tamtym momencie emocje 🙂 Sesja ślubna była już czystą przyjemnością, a jej efekty przerosły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy piękne zdjęcia oraz album, który pozostanie pamiątką na całe życie. Jeżeli mielibyśmy wybierać raz jeszcze fotografa na nasz ślub z pewnością ponownie byłby to Tomek! 🙂

Weronika i Paweł

Pragniemy wraz z mężem wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Tomkiem Gutajem, który wykonał dla nas sesję narzeczeńską motocyklową oraz był naszym fotografem na ślubie i weselu.
Tomek spełnił nasze oczekiwania w stu procentach. Jest fotografem, któremu można zaufać. Sesja mijała w bardzo miłej atmosferze, było również dużo śmiechu. Na weselu "nie było go widać", zdjęć mamy mnóstwo. 
Zdjęcie wyszły rewelacyjnie, są bardzo ładnie obrobione i to w krótkim czasie - dodatkowo dostaliśmy piękny album z wklejonymi już zdjęciami oraz zdjęcia na bardzo ładnym pendrive.
Z całego serca polecamy usługi fotograficzne sygnowane nazwiskiem Tomasza Gutaja.

Magda i Szymon

Jedno słowo "polecam". Wybór pana Tomka był bardzo dobrą decyzją. Zdjęcia są zrobione profesjonalnie. Dobre kadry, ciekawe ujęcia, kontrast, kolor, światła i cienie, ekspozycja bez zarzutów. Nie ma się do czego przyczepić. Od wielu lat z mężem zajmowaliśmy się fotografią amatorsko i wiedzieliśmy, że byle co nas nie zadowoli. Zorganizowaliśmy cichy casting na naszego ślubnego fotografa przeglądając portfolia w internecie autorów których podsuwali nam znajomi i rodzina. Pan Tomek w swoich pracach udowadniał, że radzi sobie przede wszystkim z fotografią obiektów dynamicznych i w ruchu. Rozmazane zdjęcia z zabawy weselnej zupełnie nas nie interesowały, a pan Tomek po prostu potrafił zamrozić ruch bez żadnych pseudo artystycznych rozmazań. Wszystkie zdjęcia wyglądają niemal jak film na "pauzie", a to było bardzo istotne, gdyż w naszych założeniach fotograf miał zastąpić kamerzystę. Oczywiście, kolejnym kryterium była osoba z bliskiej okolicy i oczywiście jakość do ceny. Jakość usługi jest najwyższa, mogę to teraz napisać z czystym sumieniem. Na weselu okazało się że oprócz wspaniałego warsztatu, zaprezentowanego w portfolio, pan Tomek okazał się przesympatyczną osobą, którą każdy gość od razu polubił. Bardzo istotne dla młodej pary jest to, aby weselnicy czuli się komfortowo w obecności fotografa i szeroko się uśmiechali do obiektywu. Nasz ślubny album oraz zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Były rewelacyjne. Jeszcze raz powtórzę. Polecam, polecam, polecam!