Referencje

Referencje

Angelika i Dawid

Polecam z całego serca. Tomasz to fotograf z powołaniem, zdjęcia, które nam wykonał na sesji czy samym Ślubie są przepiękne 😍 potrafi uchwycić każdą najmniej oczekiwaną chwilę co daje jego zdjęciom "życie". Zdjęcia są przepiękne, pełne spontaniczności, a co najważniejsze nie "Ustawiane" Tomek na naszym weselu był dosłownie wszędzie, odnalazł się w każdej sytuacji, super załapał kontakt z naszymi gośćmi, jest dostępny i otwarty na propozycje, co każdy chwalił. Będę z czystym sercem polecać bo naprawdę warto!

Justyna i Łukasz

Z Tomkiem mieliśmy okazję spotkać się już podczas sesji narzeczeńskiej, której efekty niesamowicie pozytywnie nas zaskoczyły! Już wtedy wiedzieliśmy, że o zdjęcia ślubne nie musimy się martwić 🙂 Wielkim plusem było spotkanie przed uroczystością, na którym mogliśmy porozmawiać o tym czego oczekujemy i na jakich zdjęciach nam zależy. Współpraca przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze i bez zbędnego stresu. Tomek to nie tylko profesjonalista w tym co robi, ale również bardzo sympatyczny i pozytywny człowiek. W trakcie wesela był wręcz niewidoczny - goście nie czuli się skrępowani, a my do tej pory nie wiemy kiedy powstały te wszystkie piękne ujęcia, które oddają towarzyszące nam w tamtym momencie emocje 🙂 Sesja ślubna była już czystą przyjemnością, a jej efekty przerosły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy piękne zdjęcia oraz album, który pozostanie pamiątką na całe życie. Jeżeli mielibyśmy wybierać raz jeszcze fotografa na nasz ślub z pewnością ponownie byłby to Tomek! 🙂

Magda i Mateusz

Ujęcia pełne naturalności i spontaniczności. Zdjęcia, które pozostają z nami na całe lata. Dziękujemy za cudowną współpracę i atmosferę !!!! Magda i Mateusz

Weronika i Paweł

Pragniemy wraz z mężem wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Tomkiem Gutajem, który wykonał dla nas sesję narzeczeńską motocyklową oraz był naszym fotografem na ślubie i weselu.
Tomek spełnił nasze oczekiwania w stu procentach. Jest fotografem, któremu można zaufać. Sesja mijała w bardzo miłej atmosferze, było również dużo śmiechu. Na weselu "nie było go widać", zdjęć mamy mnóstwo. 
Zdjęcie wyszły rewelacyjnie, są bardzo ładnie obrobione i to w krótkim czasie - dodatkowo dostaliśmy piękny album z wklejonymi już zdjęciami oraz zdjęcia na bardzo ładnym pendrive.
Z całego serca polecamy usługi fotograficzne sygnowane nazwiskiem Tomasza Gutaja.

Mama super rodzinki

Fantastyczna atmosfera, zdjęcia cudowne, pełne natury, przemiła atmosfera, świetna pamiątka na lata. Bardzo, bardzo dziękujemy Panie Tomaszu za cudowne ujęcia naszej rodziny. 😊 Polecamy z całego ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Magda i Szymon

Jedno słowo "polecam". Wybór pana Tomka był bardzo dobrą decyzją. Zdjęcia są zrobione profesjonalnie. Dobre kadry, ciekawe ujęcia, kontrast, kolor, światła i cienie, ekspozycja bez zarzutów. Nie ma się do czego przyczepić. Od wielu lat z mężem zajmowaliśmy się fotografią amatorsko i wiedzieliśmy, że byle co nas nie zadowoli. Zorganizowaliśmy cichy casting na naszego ślubnego fotografa przeglądając portfolia w internecie autorów których podsuwali nam znajomi i rodzina. Pan Tomek w swoich pracach udowadniał, że radzi sobie przede wszystkim z fotografią obiektów dynamicznych i w ruchu. Rozmazane zdjęcia z zabawy weselnej zupełnie nas nie interesowały, a pan Tomek po prostu potrafił zamrozić ruch bez żadnych pseudo artystycznych rozmazań. Wszystkie zdjęcia wyglądają niemal jak film na "pauzie", a to było bardzo istotne, gdyż w naszych założeniach fotograf miał zastąpić kamerzystę. Oczywiście, kolejnym kryterium była osoba z bliskiej okolicy i oczywiście jakość do ceny. Jakość usługi jest najwyższa, mogę to teraz napisać z czystym sumieniem. Na weselu okazało się że oprócz wspaniałego warsztatu, zaprezentowanego w portfolio, pan Tomek okazał się przesympatyczną osobą, którą każdy gość od razu polubił. Bardzo istotne dla młodej pary jest to, aby weselnicy czuli się komfortowo w obecności fotografa i szeroko się uśmiechali do obiektywu. Nasz ślubny album oraz zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Były rewelacyjne. Jeszcze raz powtórzę. Polecam, polecam, polecam!